Re: Zero – Życie W Innym Świecie Od Zera – 4

Featured image of Re: Zero - Życie W Innym Świecie Od Zera - 4
Image of Re: Zero – Życie W Innym Świecie Od Zera – 4
Name

Re: Zero – Życie W Innym Świecie Od Zera – 4

Author
Category Komiksy i manga
If possible, please buy the book Re: Zero – Życie W Innym Świecie Od Zera – 4 to donate Author

Read the preface to Re: Zero – Życie W Innym Świecie Od Zera – 4 to see if it’s a good fit for your reading hobby Komiksy i manga before deciding Re: Zero – Życie W Innym Świecie Od Zera – 4 of Author on the reader nah!

 • Okres gwarancji dla przedsiębiorców: Niedostępne
 • Okres Gwarancji: 24 miesiące
 • Rodzaj gwarancji: gwarancja sprzedawcy
 • Re: Zero – Życie w innym świecie od zera – 4
  Gdy Subaru pokonał drugą morderczą pętlę, do posiadłości powróciła sielska atmosfera. Chwilę wytchnienia przerwało przybycie posłańca z wiadomością o wyborach na władcę Lugniki. Odpowiadając na wezwanie prawie wszyscy mieszkańcy posiadłości jadą do stolicy – tam, gdzie zaczęła się ta historia. Tam Subaru odnawia stare przyjaźnie i aż rozpiera go energia do działania, ale Emilia uparcie odmawia przyjęcia jego pomocy. Nieporozumienia między nimi doprowadzają do tarć i konfliktów, w które zostają wmieszane nowo poznane osoby. Chłopak kierowany swoimi uczuciami do półelfki stara się jak może, ale co z tego wyniknie?
  – I tak sprawię, że Emilia zasiądzie na tronie. Robię to, bo jest kimś wyjątkowym.
  Rozpoczyna się nowy rozdział popularnej powieści internetowej. Co zrobi Subaru, kiedy zabraknie mu słów, a jego uczucia nie zostaną prawidłowo odczytane? – Wydanie:: polskie – Tytuł serii: : Re: Zero – Życie w innym świecie od zera – Scenariusz:: Tappei Nagatsuki – Oprawa:: miękka w obwolucie – typ produktu: książki – ISBN:: 9788380962255 – Data ukazania się:: 12 październik 2017 – Druk: Czarno-biały – Papier: offsetowy

  Rating Re: Zero – Życie W Innym Świecie Od Zera – 4

  Avarage 4.8 star from 390 Rating.


  Literature
   
  157
  Content
   
  162
  Narrator
   
  110
  The end
   
  110
  Quality of book
   
  114