Birthday Girl Penelope Douglas

Featured image of Birthday Girl Penelope Douglas
Image of Birthday Girl Penelope Douglas
Name

Birthday Girl Penelope Douglas

Author
Category Romans
If possible, please buy the book Birthday Girl Penelope Douglas to donate Author

Read the preface to Birthday Girl Penelope Douglas to see if it’s a good fit for your reading hobby Romans before deciding Birthday Girl Penelope Douglas of Author on the reader nah!

 • Okres gwarancji dla przedsiębiorców: 12 miesięcy
 • Rodzaj okładki: Miękka okładka
 • Okres Gwarancji: 12 miesięcy
 • Rodzaj gwarancji: gwarancja sprzedawcy
 • Wydawnictwo: niezwykłe
 • ISBN: 9788378898344
 • Penelope Douglas, autorka bestsellerów z list ”New York Timesa”, przedstawia nową opowieść o zakazanej miłości
  Jordan
  Przygarnął mnie, gdy nie miałam dokąd iść. Nie wykorzystuje mnie, nie rani ani o mnie nie zapomina. Nie traktuje tak, jakbym była niczym. Nie bierze mnie za pewnik. Nie sprawia, że czuję się zagrożona. Nie zapomina o mnie. Śmieje się razem ze mną. Patrzy na mnie. Słucha. Broni. Zauważa. Czuję na sobie jego oczy, gdy razem jemy śniadanie. Kiedy wraca z pracy, moje serce zaczyna bić szybciej na dźwięk parkującego na podjeździe samochodu. Muszę to zatrzymać. To się nie może wydarzyć. Siostra powiedziała mi kiedyś, że porządni faceci nie istnieją, a nawet jeśli na jakiegoś trafię, to i tak pewnie będzie zajęty. Sęk w tym, że to nie Pike Lawson jest zajęty. Tylko ja.
  Pikei
  Przygarnąłem ją, bo myślałem, że jej pomagam. W zamian czasem coś ugotuje i trochę posprząta. Jasny układ. Szybko zrozumiałem, że to wcale nie będzie takie proste. Muszę się powściągać, by o niej nie myśleć i przestać wstrzymywać oddech za każdym razem, gdy trafiamy na siebie w domu. Nie mogę jej dotknąć i nie powinienem tego pragnąć. Jednak za każdym razem, kiedy nasze ścieżki się przecinają, ona coraz bardziej staje się częścią mnie. Nie możemy sobie na to pozwolić. Ma dziewiętnaście lat, a ja trzydzieści osiem. Jestem ojcem jej chłopaka. I tak się niefortunnie składa, że oboje właśnie wprowadzili się do mojego domu.

  Rating Birthday Girl Penelope Douglas

  Avarage 4.5 star from 987 Rating.


  Literature
   
  208
  Content
   
  242
  Narrator
   
  206
  The end
   
  271
  Quality of book
   
  105